W niedzielę 5. stycznia w naszej parafii miało miejsce spotkanie opłatkowe małżeństw należących do wspólnoty Equipes Notre Dame w Brzeźnie i w Licheniu.

Pierwszym punktem spotkania była Msza Święta, w której o Liturgię Słowa zadbali przedstawiciele END. Po Eucharystii małżeństwa wraz z dziećmi i duszpasterzami w salce parafialnej podzielili się opłatkiem składając sobie serdeczne życzenia, a po posiłku przyszedł czas na rodzinne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary i pianina.

Jako duszpasterze parafii dziękujemy wszystkim małżeństwom, które na drodze END troszczą się o świętość, miłość i obecność dla swych rodzin. Cieszymy się z powstania nowej ekipy i zapraszamy kolejne małżeństwa, by zainwestowały czas i serce dla dobra swych małżeństw i rodzin.

Więcej o END można przeczytać tutaj:

Equipes Notre Dame - Brzeźno